Krimi

Střelba ve škole na Kladensku! Našli tam dva mrtvé muže

Policie na Kladensku v Neprobylicích našla ve čtvrtek dva zastřelené muže. Na místě činu byla i zbraň. Událost se stala ve speciální škole.

Záchranáři včetně vrtulníku a policisté vyrazili ve čtvrtek kolem šesté hodiny večer do Neprobylic na Kladensku k ohlášené střelbě. Střílelo se ve střední škole Euroinstitut zaměřené na práci s handicapovanými studenty.

"Záchranáři na místě nalezli dvě osoby, které utrpěly zranění neslučitelná se životem," uvedla mluvčí záchranářů Monika Nováková. Jedná se o dva dospělé muže, přesný věk ale zatím nebyl zveřejněn.

Související obsah

​​"Muži byli nalezeni v objektu Euroinstitu v bytové jednotce. Byla tam nelezena i střelná zbraň. Co tomu předcházelo, budou zjišťovat krajští kriminalisté," řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Neprobylice mají 163 obyvatel podle údaje z roku 2021. Leží necelých šest kilometrů od Slaného. Škola se nachází v jihozápadní části obce, podle Kladenského deníku ji vlastní a provozuje lékař Leoš Středa, který budovu zdědil před časem po příbuzných.

Ve čtvrtek se jedná už o druhý případ úmrtí ve škole. Dopoledne měl útočit jeden ze studentů pražské střední školy, zemřel asi 60letý učitel. Více si přečtěte v tomto článku na TN.cz.

Podívejte se na záběry z místa:

Místo střelby v Neprobylicích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz