Krimi

To je on! Policisté vyslechli mladíka, který měl zabít učitele

Policie předvedla k výslechu studenta z odborného učiliště v Michli. Ten je podezřelý ze zabití učitele mačetou. Podezřelého policie zadržela krátce po čtvrtečním incidentu, při kterém muselo být učiliště evakuováno.

Kriminalisté z prvního oddělení ve čtvrtek vyslýchali zadrženého mladíka, který měl zavraždit svého učitele. Po výslechu jej policisté odvezli do cely předběžného zadržení. Policie zatím nepotvrdila ani nevyvrátila, že by devatenáctiletý mladík měl být obviněn. Na záběrech z převozu má podezřelý nasazenou kuklu kvůli zachování anonymity.

Student michelského učiliště měl učitele zavraždit seknutím mačety do hlavy. "Předpokládaným motivem byl spor mezi ním a pedagogem. V době zadržení nebyl pod vlivem drog ani alkoholu," uvedla policie.

Související obsah

Kvůli útoku museli policisté ze školy evakuovat 150 studentů, které přemístili do bezpečné vzdálenosti od školy. Podezřelého ještě ten den zadrželi v Dolních Břežanech a odvedli k výslechu. Škola, v níž k tragédii došlo, nebude v pátek vyučovat.  

Na fotografie z odvedení podezřelého se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz