Zahraničí

Konec kariéry herce Jima Carreyho. Udělal jsem už dost, řekl komik

Konec kariéry herce Jima Carreyho. Udělal jsem už dost, řekl komik
Jim Carrey | Zdroj: profimedia.cz

Hvězda oblíbených filmů Maska a Yes Man Jim Carrey oznámil, že se chystá odejít do důchodu po dokončení filmu Ježek Sonic 2. Herec teď navíc čelí útokům na sociálních sítích, kde ho označují za pokrytce a obviňují ho ze sexuálního napadení.

Po oznámení konce kariéry Bruce Willise showbyznys překvapil další herec. Jim Carrey zveřejnil, že po dokončení druhého dílu Ježka Sonica plánuje odejít do důchodu. Komik by tak byznys opustil po 40 letech, uvedl deník Daily Mail.

"Cítím se – myslím, že tohle je asi věta, kterou ještě nikdy žádná jiná celebrita neřekla – že už toho bylo dost. Udělal jsem toho dost. Už je mě dost," pronesl o svém odchodu Carrey.

V pořadu Access Hollywood komik překvapil moderátorku, když na její žert o touze zpěvačky Dolly Partonové si s ním zahrát, odvětil, že to ještě neslyšel, ale že plánuje odejít do důchodu. A dodal, že to myslí vážně.

Související obsah

Komik teď ale čelí kritice. Poté, co herec odsoudil Willa Smithe za jeho skandální facku na Oscarech, veřejnost vytáhla již dávno promlčenou událost. Jim Carrey se sám v roce 1997 na cenách MTV choval opravdu nevhodně, informoval list The Sun.

Co se tenkrát stalo? Jim Carrey tehdy vášnivě políbil na ústa 19letou herečku a modelku Aliciu Silverstoneovou, když z jejích rukou přebíral cenu za nejlepší komediální výkon.

Související obsah

Komik kanadského původu se proslavil v 90. letech filmy Ace Ventura: Zvířecí detektiv, Maska, Blbý a blbější nebo Lhář, lhář. Spolupracoval i s Milošem Formanem na snímku Muž na Měsíci.

Drama na předávání Oscarů. Will Smith udeřil Chrise Rocka. Nejvíc sošek dostalo sci-fi Duna:

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz