WhatsApp

WhatsApp vylepšuje jednu z klíčových funkcí aplikace. Předejde trapasům i překvapením

WhatsApp vylepšuje jednu z klíčových funkcí aplikace. Předejde trapasům i překvapením
Aplikace WhatsApp Zdroj: Profimedia

Chatovací aplikace WhatsApp představuje novinky jako na běžícím páse. Nejnovější aktualizace potěší hlavně ty, kteří komunikují s ostatními především pomocí hlasu.

WhatsApp kromě posílání klasických textových zpráv, fotografií nebo souborů nabízí od roku 2013 i hlasové zprávy. Jednoduchým způsobem si dva i více uživatelů platformy mohou posílat vzkazy pomocí zvuku. V současnosti odesílají uživatelé okolo 7 miliard hlasových zpráv denně.

Aplikace, která stejně jako Instagram nebo Facebook patří pod skupinu Meta (dříve Facebook, pozn. red.), odhalila novinky právě pro posílání hlasových zpráv. V nové aktualizaci bude možné poslouchat zprávy i mimo aktuální chat. Uživatelé tak budou moct dělat více aktivit najednou.

Související obsah

Doteď nešlo nahrávku pozastavit a pokračovat v poslechu až později. I tuto funkci přinese nová verze aplikace. Před odesláním zprávy také bude možné nahrávku ještě zkontrolovat, a vyhnout se tak případným trapasům a překvapením. Stejně jako u většiny aplikací, které slouží pro poslech podcastů, přinese WhatsApp také možnost přehrávání až dvojnásobnou rychlostí.

Vývojáři služby oznámili novinky na svém blogu. Zmíněné funkce přibydou do aplikace už za pár týdnů.

WhatsApp spustil novou funkci. Potěší uživatele, kteří používají hlasové zprávy: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz