Zajímavosti

Brzobohatý po rozvodu sám nezůstal. Lásku měl najít u slavné moderátorky

Brzobohatý po rozvodu sám nezůstal. Lásku měl najít u slavné moderátorky
Ondřej Gregor Brzobohatý Zdroj: Profimedia

Po boku Ondřeje Gregora Brzobohatého je údajně nová žena. Od krachu desetiletého vztahu s modelkou Taťánou Kuchařovou uplynuly sotva čtyři měsíce a muzikant už má randit se známou moderátorkou Danielou Písařovicovou. Oba jsou teď podle svých slov nesmírně šťastní, kolem spekulací o vztahu ale mlží. Nejspíš nechtějí nic zakřiknout...

Ondřej Gregor Brzobohatý a Daniela Písařovicová mají být nejnovějším hvězdným párem českého showbyznysu. Je to přitom jen pár týdnů, co syn Hany Gregorové završil rozvod s Taťánou Kuchařovou.

Moderátorka v poslední době jenom září a sama přiznává, že je teď v životě šťastná. Vztah s Brzobohatým zatím nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. "Doufám, že to nevyzní nepatřičně, ale mně se vlastně daří dobře. V práci jsem spokojená a vlastně celkově taky, takže si nemůžu na nic stěžovat," řekla Písařovicová portálu Super.cz.

Související obsah

​Stejně je na tom i Brzobohatý, o svém soukromí mluvit vůbec nechce. Když loni v prosinci opustil Kuchařovou, objevoval se na veřejnosti s půvabnou tanečnicí Zuzanou Pilnou. Zřejmě se však jednalo jen o pracovní schůzky, blondýnka totiž působí v karlínském divadle, kde Brzobohatý připravuje muzikál Slunce, seno, jahody.

Ondřej a Taťána se dali dohromady v roce 2013, vzali se o tři roky později. "Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému," vysvětlil muzikant důvody konce manželství s tím, že v tom nebyla nevraživost ani neschopnost založit rodinu.

Tady jim to ještě klapalo. Podívejte se na reportáž TV Nova (06/2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz