Domácí

Jednoho muže v Praze srazila tramvaj, dalšího vlak. Oba na místě zemřeli

Pražské záchranné složky v pondělí odpoledne zasahovaly hned u dvou smrtelných nehod. V Plzeňské ulici nedaleko Motola srazila tramvaj 44letého muže. Okolnosti jeho smrti vyšetřují dopravní policisté. Další muž zemřel nedaleko nádraží Hostivař. Podle vyšetřovatelů zřejmě spáchal sebevraždu skokem pod vlak. Tou dobou v něm cestovalo zhruba 100 lidí.

V Plzeňské ulici se v pondělí odpoledne stala vážná dopravní nehoda. "U tramvajové zastávky Motol došlo ke srážce tramvaje s osobou. Bohužel zranění 44letého muže byla natolik vážná, že jim na místě podlehl," sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová.

"Celou tragickou událostí se v současné době zabývají dopravní policisté," dodala policejní mluvčí Violeta Siřišťová s tím, že po celou dobu zásahu složek IZS musel být oboustranně přerušen tramvajový provoz. Omezení se dotklo linek 9, 10 a 16. Nyní už by ale mělo být místo opět průjezdné.

Související obsah

​Dopravní komplikace čekaly ale i pasažéry, kteří se rozhodli cestovat po Praze vlakem. "U nádraží Hostivař došlo ke srážce osoby s vlakem. Ačkoliv na místo ihned vyrazila posádka ZZUM, lékař i inspektor, muž utrpěl poranění neslučitelná se životem, na místě zemřel," sdělila Poštová.

Podle Siřišťové se v tomto případě s největší pravděpodobností jednalo o sebevraždu. Muž měl skočit pod vlak, ve kterém cestovalo zhruba 100 lidí. "Vlaková doprava byla zcela zastavena," dodala mluvčí.

Některé spoje nabraly desítky minut zpoždění, nyní už by měl být provoz opět obnoven.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz