Zajímavosti

Kuchařová krátce po rozvodu s Brzobohatým: Už plánuje děti s jiným

Kuchařová krátce po rozvodu s Brzobohatým: Už plánuje děti s jiným
Taťána Gregor Brzobohatá Zdroj: Profimedia

Pro modelku Taťánu Kuchařovou byly kopačky od Ondřeje Brzobohatého jako rána z čistého nebe. Šok z rozvodu ale pomalu vyprchává a Miss World 2006 už plánuje budoucnost s jiným partnerem. A svěřila se, že chce v blízké době miminko.

Myslela si, že to bude láska na celý život, jenomže osud rozdal karty jinak. Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý se po téměř deseti letech rozvedli. A zatímco muzikant má tvořit pár s moderátorkou Danielou Písařovicovou, po novém muži svého srdce už pokukuje i půvabná blondýnka.

Když se jí fanoušek na instagramu zeptal, kde se vidí za pět let, z odpovědi bylo znát, že budoucnost má Kuchařová pečlivě naplánovanou. "Po boku milujícího partnera. Opravdového parťáka do života, a dvě děti. A stále tak pracovitá jako doposud," prozradila.

Související obsah

Modelka je však momentálně single a zdá se, že příštího partnera bude vybírat se vší opatrností. Nejdřív chce být znovu šťastná sama za sebe. "Pracuje se na tom. Dnes už vím, že zdánlivá ztráta může být i velkým ziskem," doplnila.

Že se chce nechat rozvést, jí Brzobohatý oznámil koncem loňského roku. Pro Taťánu to bylo obrovské nepříjemné překvapení. Ondřejovo chování předtím totiž nenaznačovalo, že už ji nemiluje. "30. června 2021 jsme obnovili manželský slib. Každý to bral evidentně jinak," uzavřela Kuchařová.

Takhle Brzobohatý vysvětloval konec manželství s Kuchařovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz