Zahraničí

Britové zuří. Chování Meghan a Harryho je neodpustitelné, říká i její otec

Britové zuří. Chování Meghan a Harryho je neodpustitelné, říká i její otec
Princ Harry a Meghan Zdroj: Profimedia

Neúčast Meghan a Harryho na vzpomínkovém obřadu prince Philipa je podle Thomase Markela "fackou do královniny tváře". Otec vévodkyně si myslí, že pro jejich chování neexistuje žádná omluva a Britové by jim neměli odpustit.

Meghan a Harry opět pobouřili Británii, když se odmítli dostavit na vzpomínkový obřad za prince Philipa. "To, že se neukázali, bylo pro královnu jako facka do tváře. Bylo to neodpustitelné," okomentoval chování nezdárného páru samotný otec vévodkyně ze Sussexu na svém Youtube kanálu.

"Britové jim to neodpustí a ani by neměli. Nevím, jaký byl jejich důvod, ale neexistuje pro to vůbec žádná omluva. Je to facka do tváře královny a britského lidu," dodal rozhořčený Thomas Markle o chování své dcery a jejího manžela.

Související obsah

Pár prý moc dobře věděl, že pro královnu je toto projevení úcty a Boží milosti princi Philipovi nesmírně důležité, i přes to se manželé rozhodli zůstat ve svém kalifornském sídle za jedenáct milionů liber, napsal deník Sun.

Harry byl tak jediným z předních členů britské královské rodiny, který se bohoslužby nezúčastnil. Ani veřejnost se netajila svým rozhořčením nad jeho "hanebnou nepřítomností". Pár svou neúčast obhajoval údajnou hádkou kvůli policejní ochraně, i přes to ale další týden navštívil Nizozemsko.

Podívejte se, jak Harry a Meghan vypadali na červeném koberci u příležitosti Dne veteránů (11/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz