Zajímavosti

Vyznání: Vezmu si tě místo Krampola, řekla Bubílková svému trenérovi

Věk je jenom číslo a toho je příkladem Zuzana Bubílková. Přestože v květnu oslaví své 70. narozeniny, nářky od bolesti kloubů od ní nečekejte. Štáb Života ve hvězdách s ní vyrazil do fitka, kde prozradila detaily ze svého soukromí.

Moderátorka, novinářka a politická satirička. Teď byste Zuzanu Bubílkovou ale nejčastěji našli u posilovacích strojů. Málokdo by ale řekl, že byla v dětství baculkou. "Ve škole mě jednou chtěli poslat na nějaký odtučňovací kurz. A jenom díky tomu, že bylo málo míst a dvě byly ještě tlustší než já, tak jsem se tam nedostala," říká se smíchem Bubílková.

Muži pro ni motivací k dobré postavě nejsou. Zuzana je šťastně singl. "Když si představím, že by se mě někdo ptal, proč tolik cvičíš, vykašli se na to a tak... to bych nesnesla. A nedovedu si představit, že bych měla kolem někoho chodit a mít ho stále na očích 24 hodin denně. Já si myslím, že by to byla strašná nuda," podotýká politická satirička.

Související obsah

​Naposledy tvořila dvojici s hercem Jiřím Krampolem, kdy se spekulovalo i o jejich románku. Teď už je tomu údajně ale konec a při jejich odloučení prý padala i drsná slova. Jak a co se skutečně stalo, ví doopravdy jenom oni. Dnes už si dlouholetí přátelé nemohou přijít ani na jméno.

"Já nemám pocit, že bych byla osamělá. Mám kolem sebe partu kamarádů. Když potřebuji jít do kina, tak mám s kým. Když do divadla, tak mám také s kým jít. Některé věci mi lezou na nervy, které chlapi považují za normální a já ne," nechala se slyšet moderátorka.

Související obsah

Muže teď aktivně nevyhledává. Ale o to víc se věnuje posilování a tréninku. A základem je dobrý trenér. "Ona taky říkala, že pečlivě vybírala a že nechce žádného mladého trenéra. A říkala mi, že když ještě vydržím chvilku, tak že si mě vezme místo Krampola," nastínil se smíchem trenér Bubílkové Jindřich Čanda, který ve fitku trénuje i svou partnerku Míšu Noskovou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz