Zajímavosti

Na lovu: Obávaný doktor Vševěd šokuje! V běžném životě byste ho nepoznali

Z televizních obrazovek je znáte jako téměř neomylné lovce, jejichž znalosti téměř nelze porazit. Jací jsou pan Lišák a doktor Vševěd, když zrovna neloví v soutěži Na lovu, zjistil štáb pořadu Život ve hvězdách.

Přestože se dnes těší oblibě diváků, v minulosti si za to, že je pořádná bedna, zažil Václav Slabyhoudek alias Pan Lišák z vědomostní soutěže Na lovu své. "Na základní škole jsem byl samozřejmě občas terčem drobné šikany," přiznává v pořadu Život ve hvězdách.

Tyhle časy už jsou ale dávno pryč a o sympatického zrzka jeví zájem čím dál větší množství žen. "Musím přiznat, že na instagramu mám spoustu zpráv. Ne že by to byly stovky, ale desítky už asi jo. Píšou mi nejen mladé ženy, ale i různé fanynky," říká pan Lišák. 

Související obsah

​Nic ale nechce uspěchat, a tak je stále single. Na to, jaké ženy se mu líbí, chytře odpověděl. "Samozřejmě vzdělané. To bych lhal, kdybych řekl, že ne. A spíše brunetky," nastínil svůj typ lišácky Slabyhoudek s tím, že v soukromí rád tráví čas s přáteli, sledujte fotbal a jeho vášní jsou hospodské kvízy.

Pan Lišák si drží jedno prvenství, ve 28 letech je historicky nejmladším lovcem ze všech zemí, kde se soutěž Na lovu vysílá, což je podle něj velké privilegium. Se svými kolegy si prý rozumí na výbornou. "Sedli jsme si od prvního okamžiku, máme skvělý vztah a vídáme se i mimo soutěž. Motivujeme se a snažíme se navzájem trénovat ve slabinách," doplnil Lišák.

Související obsah

​Jeho slova potvrdil i další z oblíbené lovecké čtyřky doktor Vševěd. Role sexy profesora navíc nedá spát některým ženám, které Jiřího Martínka kontaktují. "Jedno pozvání na pivo jsem přijal. My jsme s manželkou spolu už 27 let, takže ví, že se na mě může spolehnout," nastínil Martínek.

Za svou kariéru stihl napsat 30 odborných knih. "Mojí specialitou je historie, historický výzkum i geografie," sdělil doktor Vševěd. Často ale jeho práce vyžaduje i chození na hřbitov, kde jako historik pátrá po informacích o nejrůznějších nebožtících. A když zrovna nebádá na hřbitovech, přednáší na univerzitě v Ústí nad Labem.

Image doktora Vševěda v pořadu Na lovu ještě více umocnil. Dostal nové brýle, lehce změnil vizáž a pro některé je k nepoznání. "Byla představa, jak bych asi měl vypadat. Jak jsem tak pochopil, je to asi i úmyslně, aby člověk měl i trochu soukromí. Na obrazovce vypadám víc tak, jak si mě představují v roli," míní obávaný lovec.

V minulosti bodoval ještě v další vědomostní soutěži Riskuj! "Chtěl jsem si zkusit natáčení. Vydržel jsem v soutěži celé jedno kolo," uzavřel.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz