Zajímavosti

Mučivá smrt komika Náhlovského: O život bojoval dlouhé tři týdny

Měl ještě obrovskou touhu žít, jenže zdravotní komplikace rozhodly jinak. Populární bavič a herec Josef Alois Náhlovský ve čtvrtek vydechl naposledy. Boj o další roky života sváděl pro něj nekonečné tři týdny.

Celkové selhání organismu, kterému předcházelo vícero zdravotních problémů. Taková má být příčina odchodu oblíbeného komika Josefa Aloise Náhlovského na věčnost. Zemřel ve čtvrtek, bylo mu 72 let. Smrt se ale snažil obelstít.

Dokazuje to jeho dlouhý statečný boj v nemocnici. Podle magazínu Sedmička s komplikacemi Náhlovský zápolil tři týdny, prý byl v umělém spánku.

"Josef Alois Náhlovský zemřel po krátké těžké nemoci. Děkujeme, že mu dnes věnujete tichou vzpomínku," oznámili hercovi nejbližší smutnou zprávu na facebooku. Zatím není jasné, kdy se uskuteční pohřeb. "O možnostech, jak se s Pepou budete moci rozloučit, vás budeme informovat," doplnili.

Související obsah

Náhlovský byl známý svou hypochondrií. Často si sám určoval diagnózy, přestože byl zdravý. V posledních dvou letech měl velký strach z covidu.

Pamatovat si ho můžete z řady filmů. Jeho pravděpodobně nejznámější rolí je traktorista ve snímku Jak se krotí krokodýli. Objevil se také v seriálu Rodinka nebo Nadměrné maličkosti.

Této smutné události se věnovalo i vysílání TN LIVE:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz