Zahraničí

Muž vyhrál v loterii půl milionu korun. Vítězná čísla získal u bratra

Muž vyhrál v loterii půl milionu korun. Vítězná čísla získal u bratra
Loterie, ilustrační foto Zdroj: profimedia.cz

Ohromné štěstí měl muž z amerického státu Maryland. V loterii totiž vyhrál v přepočtu více než půl milionu korun. Pět šťastných čísel, na která v loterii vsadil, přitom mělo zvláštní význam.

Více než půl milionu korun vyhrál v loterii muž z městečka Windsor Mill v americkém státě Maryland. Anonymní výherce, který si nechává říkat Velká ryba, vsadil v Maryland Lottery pět čísel. Do hry vložil 90 korun, po vítězném tahu 29. března si ale domů odnesl v přepočtu téměř 562 tisíc korun.

Pět čísel, na která vsadil, ale nebylo náhodných. Inspiroval se totiž státní poznávací značkou na autě svého mladšího bratra. Právě z ní si vypůjčil vítěznou pětici čísel 2–6–6–6–4. Podle portálu CBS Baltimore byla šance na výhru 1 : 100 000.

Související obsah

I samotného výherce to zaskočilo. "Zatím nemám žádné definitivní plány, jak s výhrou naložit," řekl podle CBS Baltimore. Připustil ale, že žádné divoké nákupy se konat nebudou. Pravděpodobně výhru použije k zaplacení účtů, oprav na autě anebo se o ni podělí se svými pěti sourozenci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz