Domácí

Policie hledá svědky nehody kamionu. Řidič je v kritickém stavu

Policie hledá svědky pondělní vážné nehody kamionu, která se stala nedaleko obce Obora u Doks. Stav řidiče je stále kritický a policii chybí svědectví někoho, kdo nehodu viděl.

Nehoda se stala na frekventované silnici mezi Českou Lípou a Mladou Boleslaví v pondělí brzy ráno (ve 4:50). Kamion na ledovce v levotočivé zatáčce pokračoval rovně a skončil v lese. Policisté zatím určili jako předběžnou příčinu nehody nepřizpůsobení rychlosti na kluzkém povrchu a šofér podle nich nebyl připoutaný.

Policii ale stále chybí svědek, který nehodu mohl vidět a popsat ji. "Žádáme případné přímé svědky události, aby nás kontaktovali na lince 158 a svými informacemi nám pomohli objasnit příčinu i všechny souvislosti této tragické havárie," vyzvala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Související obsah

"Resuscitace probíhala několik desítek minut. Poté byl obnoven srdeční rytmus a pacient byl v kritickém stavu převezen do liberecké nemocnice na traumacentrum," uvedl mluvčí záchranářů Michael Georgiev. O život šoféra kamionu bojují lékaři v liberecké nemocnici už tři dny, jeho stav je ale i nadále velmi vážný.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz