Zajímavosti

Habera oslavil 60. narozeniny. Svěřil se se šílenými vzpomínkami na mládí

Pavol Habera oslavil v úterý 60. narozeniny. Pěvecký sexsymbol Československa se na scéně drží už 40 let. Kromě hudební kariéry je známý také jako "kat" v porotě soutěže SuperStar, milující otec od rodiny a manžel krásné modelky Daniely Peštové. Pojďme teď společně zavzpomínat na to nejlepší k jeho životnímu jubileu.

Jen těžko uvěřit, že legendárnímu Haberovi je už 60 let. Zpěvák hitů Reklama na ticho, Držím ti miesto, Malá nočná búrka nebo Boli sme raz milovaní se proslavil se svou kapelou Team. Kulatiny plánuje oslavit jak jinak než koncerty.

"Nejšílenější věc na pódiu za těch 35 let? Odvaha, s jakou jsem předstupoval na stagi před první řadu, to byla šílená věc, kterou si teď uvědomuju. Tam stáli půl metru pode mnou a pochybuju, že se mi dívali do obličeje," myslí si zpěvák.

Když se řekne Habera zamlada, snad každému se vybaví dlouhé vlasy a zatraceně krátké kraťasy, ve kterých to uměl na všech koncertech pořádně rozjet. Během kariéry byl oceněn celkem šesti Slavíky a zahrál si i ve filmu Fontána pro Zuzanu 2 řidiče, kterého zlákala hudba.

Související obsah

Populární zpěvák je ale také nejpřísnějším porotcem soutěže SuperStar. Habera v ní rozhoduje o budoucnosti nadějných zpěváků už od roku 2009. Daří se mu i v soukromí, s modelkou Danielou Peštovou jsou spolu už přes 20 let. Mají dceru Ellu Joy a syna Paula Henryho a platí za jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu.

Z předchozího vztahu má ještě dceru Zuzanu. Kvůli krásné modelce se dokonce rozvedl. "Dopadlo to tak, že jsem se rozvedl. Není to moc příjemná věc, bylo to už dávno, ale znovu bych to zažít nechtěl. Byl to asi osud. Všechno, co se v životě stane, se stane z nějakého důvodu. Aspoň já tomu tak věřím," uzavírá Habera s manželkou.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz