Domácí

Burešová už těhotenské bříško neschová. Předvedla se v odvážných šatech

Burešová už těhotenské bříško neschová. Předvedla se v odvážných šatech
Eva Burešová a Přemek Forejt Zdroj: profimedia.cz

Herečka a zpěvačka Eva Burešová už se pořádně zakulatila. Od doby, kdy se svým partnerem Přemkem Forejtem oznámili, že čekají miminko, uběhly necelé dva týdny. Zpěvačka své těhotenské bříško už rozhodně nezakryje. "Nejsem v tom tlustá?" zavtipkovala herečka na svém instagramu.

Těhotenství herečka Eva Burešová a kuchař Přemek Forejt dlouho tajili. Ani ne dva týdny poté, co se Eva s Přemkem podělili s fanoušky o radostnou novinu, se zpěvačka na svém instagramu pochlubila fotkou v letních šatech, které odhalují, jak rychle jí roste bříško.

"Nejsem v tom tlustá?" dělá si u fotky legraci budoucí dvojnásobná maminka. Fanoušci hvězdu show Tvoje tvář má známý hlas zahrnuli vzkazy plnými chvály a podpory. Shodují se, že Burešové požehnaný stav náramně sluší.

Související obsah

Zpěvačka se slavným kuchařem si Tvář k oznámení důležitého životního zvratu nevybrali náhodou. Pár se totiž při natáčení pěveckého pořadu před lety seznámil. Přemek má z předchozího vztahu dceru Stellu a Eva syna Nathaniela.

"Všechno je nějaké rychlejší. S Nathánkem byla větší zábava. Teď je to rychlejší a bolestivé. Bolí mě záda, ale to k tomu patří. Jsem ráda, že se to děje," popsala své druhé těhotenství Burešová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz