Zajímavosti

Eva Burešová je v šoku. V těhotenství ji zaskočila úplně běžná věc

Eva Burešová je v šoku. V těhotenství ji zaskočila úplně běžná věc
Eva Burešová a Přemek Forejt Zdroj: profimedia.cz

Zpěvačka a herečka Eva Burešová se svěřila s problémem, na který při těhotenství narazila. Je totiž úplně rozčarovaná z cen potřeb pro maminky a jejich miminka. S fanoušky na sociálních sítích se podělila o svůj názor a poslala jasný vzkaz.

Eva Burešová oznámila těhotenství s kuchařem Přemkem Forejtem začátkem dubna, na sociálních sítích se nyní svěřila s něčím, co vůbec nečekala. "S partnerem jsme projížděli internetové stránky s kočárky a s věcmi pro maminky a miminka. Jsem v šoku, kam až se vyšplhaly ceny pro tolik potřebné a naprosto nutné věci," neskrývá své rozčarování na instagramu Burešová.

"Kde na to mohou rodiče samoživitelé vzít? Proč nejsou tyto věci každé mamince automaticky dané?" rozčiluje se dál herečka, kterou zaskočily ceny hlavně u kočárků, plenek, lahviček a dalších věcí, bez kterých se maminka s dítětem neobejde.

Související obsah

​Eva s penězi problém nemá, přesto se jí hned po zveřejnění novinky ozvala řada firem. "Chtějí, abychom propagovali jejich věci, nedokážu to. Nedokážu přijmout zadarmo to, co ostatní maminky potřebují také, ale nemohou si to z finančních důvodů dovolit," nechápe Burešová, ale dodává, že za to nikoho neodsuzuje.

​Burešové se příčí představa, že ona by měla dostat kočárek zadarmo jen proto, že má vysoký počet sledujících. A firmám, které jí to nabízí, poslala jasný vzkaz. "Ráda vám zpropaguji kočárek, který od vás zakoupím, pokud jste schopní darovat alespoň pět kočárků či jiných věcí maminkám, které to štěstí nemají. Tak schválně," čeká na reakce firem zpěvačka.

Související obsah

​Nakonec se ale pod jejím příspěvkem strhla vlna nepříjemných komentářů, a tak je vypnula. "Nelíbí se mi, že někteří i při tomto příspěvku dokážou vyvolávat nenávist vůči jiným rasám, vůči vlastně čemukoliv. Nerozumím vám. Díky všem, kteří příspěvek pochopili, a hlavně těm, kteří to mají stejně a pomáhají, jak se dá a kde se dá," uzavírá Burešová.

Eva Burešová a Přemek Forejt zazpívali duet. Pak přišlo velké odhalení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz