Zajímavosti

Harry a Meghan u královny: Unikly detaily z přísně tajné audience

Harry a Meghan u královny: Unikly detaily z přísně tajné audience
Vévodkyně Meghan a princ Harry Zdroj: Meghan Markle, princ Harry

Vévodkyně Meghan a princ Harry v přísném utajení navštívili královnu Alžbětu II. na hradě Windsor. Dvojice, jež se vzdala šlechtického postavení a zbytek rodiny proti sobě poštvala různými pomluvami, se setkala i s princem Charlesem. A na veřejnost se dostaly podrobnosti, které nikdy neměly opustit zdi windsorské pevnosti.

Harry s Meghan se do Velké Británie společně vrátili po dlouhých dvou letech. A vše nasvědčuje tomu, že cílem jejich cesty bylo smíření se s rodinou, která vévodskému páru ze Sussexu nemůže zapomenout některá prohlášení, namířená proti ní. Upozornil na to list The Independent

Už delší dobu kolují zvěsti, že by se dvojice chtěla do královského veletoče alespoň částečně vrátit. Podle všeho ale královnu Alžbětu, princovu babičku, příliš neobměkčila. Meghan a Harry totiž přijeli bez dětí. A zatímco dvouletého Archieho už vladařka alespoň párkrát naživo viděla, u sedmiměsíční pravnučky Lilibet zatím možnost nedostala.

Strach kupodivu neměli ani tak z Alžběty, ale z Harryho bratra prince Williama. Právě ten jim ze všech nejvíc vyčítá výroky o údajném rasismu na britském královském dvoře nebo šikaně Meghan. Neměl na ně ale čas, a tak "Sussexovi" pokárání tentokrát unikli.

Související obsah

Harryho otec princ Charles si na ně našel přibližně pouhou čtvrthodinku. Rozhovor s ním prý ale naznačil, že cesta zpátky do rodiny by mohla vést přes něj. "Už dřív jsme slyšeli, že Charles chce královskou rodinu stabilizovat a usměrnit, zmodernizovat ji. Takže Meghan s Harrym doufají, že Charles bude otevřený tomu, co od začátku chtěli, a sice být součástí rodiny jen na poloviční úvazek," řekla magazínu Marie Claire znalkyně královské rodiny Julia Quinnová.

A dalšího posunu by Harry a Meghan mohli dosáhnout už 2. června, kdy bude ostrovní království slavit 70. výročí Alžbětiny korunovace. Jestliže přivezou i Archieho s Lilibet, budou mít vyhráno.

Na vévodkyni Meghan drsně zaútočil její otec (11/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz