Zajímavosti

Na George a Charlotte dohlíží špičková chůva. Bere za to pohádkové peníze

Královská rodina
Královská rodina | Zdroj: Profimedia

O malé následníky britského trůnu nemůže pečovat jen tak někdo. Princ George, princezna Charlotte a princ Louis mají chůvu, které se často přezdívá "skutečná Marry Poppins". Za to, že je dětem neustále k dispozici, ji vévodkyně Kate a princ William odměňují doslova královsky.

Když před osmi lety po narození prince George, třetího v pořadí na britský trůn, začala Maria Borallová pracovat pro Kensingtonský palác, asi netušila, že se z ní stane součást rodiny. Přesně tak o ní podle portálu MyLondon mluví vévodkyně z Cambridge před svými přáteli.

Absolventka prestižní Norland College se dnes kromě George stará i o jeho mladší sestru princeznu Charlotte a bratra prince Louise. Zvlášť Charlotte, která si už v pouhých šesti letech umí postavit hlavu a říká se o ní, že z ní bude druhá lady Diana, jí často dává zabrat.

Kate Middletonová a princ William se několikrát nechali slyšet, že jsou se službami Borallové nadmíru spokojení. Coby jedni z nejvýše postavených členů královské rodiny nemají čas být rodiči na plný úvazek, bez špičkové chůvy by se tak neobešli.

Související obsah

A jak upozornil deník Mirror, za péči o princátka je Borallová náležitě odměněná. Začínající chůvy s titulem z Norland College si přijdou na zhruba 100 tisíc korun měsíčně. Po letech praxe se jejich mzda šplhá klidně i přes 300 tisíc korun. Borallová si prý za rok vydělá více než tři a půl milionu korun.

"Není to ale jen tak, chůvy z Norlandu musejí být láskyplné, hodné, upřímné, kreativní, praktické, zodpovědné, mít smysl pro organizaci a chtít se neustále učit a zdokonalovat, aby byly pro rodiny a jejich děti co největším přínosem," podotkla ředitelka školy Janet Roseová.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz