Zahraničí

Policie řeší smrt ruského podnikatele. Měl zabít manželku, dceru i sebe

Policie řeší smrt ruského podnikatele. Měl zabít manželku, dceru i sebe
Ruská policie, ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Ruští vyšetřovatelé pracují na případu bývalého viceprezidenta Gazprombanky Vladislava Avajeva. Podnikatele nalezli mrtvého v jeho moskevském bytě spolu s těly jeho manželky a 13leté dcery. Podle prvních verzí měl Avajev obě dvě zastřelit a následně obrátit zbraň proti sobě.

Těla ruského podnikatele Vladislava Avajeva i jeho rodiny odhalili policisté 18. dubna poté, co je na místo zavolali příbuzní. Ti měli o životy rodiny obavy, protože jim dlouho nikdo nezvedal telefon.

Policie nalezla tělo Avajeva, jeho ženy i dcery v jejich bytě v Moskvě. Všechny tři mrtvoly nesly stopy po kulce. "Podle jedné z předběžných vyšetřovacích verzí mohl 50letý Vladislav Avajev zabít svou manželku Elenu a jejich 13letou dceru, načež sám spáchal sebevraždu," uvádí portál Komsomolskaja pravda s odkazem na moskevskou policii.

Související obsah

Vladislav Avajev byl ruským podnikatelem, který v minulosti působil jako viceprezident ruské Gazprombanky. Mimo to byl také generálním ředitelem výzkumné společnosti RTK. Podle portálu Nexta Avajev rovněž pracoval pro prezidentskou kancelář i Státní dumu.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz