Krimi

Matka obviněná z vraždy 3letého dítěte stanula před soudem. Poslal ji do vazby

Karlovarský soud v úterý poslal do vazby 27letou ženu, která měla o víkendu zabít své 3leté dítě a další zranit. Zatím stále není jasné, co ji k činu vedlo. V neděli ji policie obvinila z vraždy, za kterou jí hrozí až výjimečný trest.

Sedmadvacetiletá žena z Karlových Varů, která v sobotu podle policistů zavraždila svou tříletou dceru, míří do vazby. V úterý dopoledne o tom rozhodl karlovarský soud. Ve vazbě si žena počká na rozsudek, v případě prokázání viny a odsouzení jí hrozí 15 až 20 let ve vězení, či dokonce výjimečný trest.

​Jak uvedla v předchozích dnech policie, žena měla na své dvě nezletilé děti zaútočit nožem. Tříletá holčička utrpěla bodnořezná poranění na horní polovině těla, kterým podlehla. Pětiletý chlapec skončil ve vážném stavu v nemocnici, nyní má být mimo ohrožení života.

Související obsah

V nemocnici skončilo i její třetí dítě. Několikatýdenní kojenec z incidentu vyvázl nezraněný, záchranáři jej lékařům předali z preventivních důvodů. Kriminalisté ženu v neděli obvinili z vraždy, vrchní komisař ještě ten den podal státnímu zástupci návrh na vzetí do vazby.

Motiv činu je zatím neznámý. "Žena se po zadržení podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Taktéž se podrobila orientačnímu testu na přítomnost návykových látek, který vyšel také s negativním výsledkem," uvedl mluvčí Jakub Kopřiva.

Podívejte se na reportáž o případu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz