Domácí

Za rozvodem Stropnického má být žena z ambasády! Žilková to potvrdila

Za rozvodem Stropnického má být žena z ambasády! Žilková to potvrdila
Veronika Žilková a Martin Stropnický Zdroj: Mediafax

Nečekaný rozvod velvyslance Martina Stropnického (65) a herečky Veroniky Žilkové (60) má údajně vysvětlení. Stropnický měl manželku opustit kvůli ženě, která pracuje na českém velvyslanectví v Tel Avivu. Informaci potvrdila přímo Žilková.

Po dlouhých dohadech, proč se chce velvyslanec Martin Stropnický nechat po téměř dvaceti letech soužití rozvést se svou manželkou Veronikou Žilkovou, přišlo jednoduché vysvětlení. Za rozvodem má stát jiná žena.

Podle informací Blesku se Stropnického nová partnerka jmenuje Markéta Horňáková a na velvyslanectví v Tel Avivu pracuje už čtyři roky jako konzulátní asistentka. Po elegantním velvyslanci toužila prý od začátku a rozhodla se ho sbalit. 

Související obsah

"Chlubila se, že ho určitě rozvede, dokonce se na to mezi kolegy vsázelo. Za Stropnického prošla výběrovým řízením na vyšší post a od té doby dělá kariéru," uvedl pro deník Blesk tajný zdroj z velvyslanectví ČR v Izraeli.

Pro Veroniku Žilkovou to nebylo žádné překvapení, podobné anonymy dostávala již dříve. "První před třemi lety a v posledních měsících znova. Informovala jsem o nich opakovaně manžela. Doposud je vyvracel," svěřila se herečka, se kterou se manžel rozešel před pár měsíci emailem, v němž napsal, že ji nemiluje a už pro ně dva nevidí budoucnost.

Související obsah

"Asi bude pravda, že jejich vztah trvá celé tři roky. Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal," řekla Blesku Žilková.

"Na to, že by jeho podřízená v rezidenci velvyslance bydlela, nemám co odpovědět. Máme tam s Kordulkou stále své osobní věci, protože jsme předpokládaly, že po otevření hranic v březnu 2022 proběhne dle možností návrat za otcem," doplnila herečka, která původně od manžela odcestovala, aby se starala o svou nemocnou maminku.

Veronika Žilková prozradila první informace o konci vztahu s Martinem Stropnickým. Podívejte se na rozhovor z konce března:TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz