Zajímavosti

Výměna: Lucii čeká v nové rodině šok. Náhradní manžel se opije ve sklepě

V premiérovém středečním díle Výměny manželek diváci uvidí, jak si temperamentní Lucie poradí s domácností v úplně odlišných podmínkách, navíc se svérázným tatínkem, a jestli dokáže unavená Simona v náhradní rodině nabrat sílu k řešení svého vztahu.

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Českém Krumlově – se Simonou (28), Františkem (37), Natálkou (5), Pepou (9) a Nikolkou (7 měsíců). Simona strávila několik let v dětském domově. Přihlášku do Výměny podala proto, že se v hodně věcech s Františkem neshodne.

Simona se podle svých slov stará o všechno včetně Františkovy nemohoucí matky. Partneři v současné době procházejí krizí a chtějí zjistit, jestli spolu mají být.

Související obsah

Na druhé straně se diváci seznámí s Lucií (25), Honzou (28), Dominikem (7) a Honzíkem (18 měsíců), kteří žijí v Jablonci nad Nisou. Tento pár jde do Výměny manželek čistě kvůli zkušenosti. Nemají žádné problémy a žijí ve spokojeném vztahu.

Lucie velmi rychle zjistí, že se možná s touhou po nových zkušenostech lehce unáhlila. Deset dní totiž bude trávit v zanedbané domácnosti, kde není absolutně žádný řád. Bude toho na ni opravdu moc, a už po několika dnech začne být velmi unavená. Nepomůže jí, ani když se její náhradní manžel opije v kotelně.

Sledujte středeční Výměnu ve 20:20 na TV Nova nebo již teď na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz