Domácí

Žilková konečně promluvila o Stropnického milence: Sex na pracovišti?

Žilková konečně promluvila o Stropnického milence: Sex na pracovišti?
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Reakce Veroniky Žilkové na novou ženu, kterou si měl její manžel Martin Stropnický najít v Tel Avivu, na sebe nenechala dlouho čekat. Herečka pobaveně reaguje na článek, podle kterého měl její manžel porušit etický kodex ministerstva zahraničí.

Herečka Veronika Žilková se ve středu na sociálních sítích vyjádřila ke zprávám, že její manžel Martin Stropnický měl navázat milenecký poměr v Izraeli. Tam je totiž 65letý herec velvyslancem, a právě na půdě ambasády si podle deníku Blesk našel o 30 let mladší milenku, která je zaměstnankyní velvyslanectví

"Každý v práci líbat ruku asi nemůže. Právě jsem se dočetla v Blesku zajímavou novinku," reagovala 60letá herečka na svém instagramu na středeční článek deníku Blesk a přidala pobavený smajlík. Dále cituje pasáž, ve které stojí, že "milenecký poměr na pracovišti je také v kontrastu s etickým kodexem ministerstva zahraničí ČR".

Související obsah

Žilkovou zjevně pobavily i výňatky z etického kodexu, které se rozhodla sdílet: "Zaměstnanec se v soukromém životě vyhýbá takovým činnostem, chování a jednání, které by mohly snížit důvěru ve státní správu v očích veřejnosti, nebo dokonce zavdat příčinu k ovlivňování zaměstnance," stojí v jedné.

"Uvědomuje si, že selhání jednotlivce v oblasti etiky má dopad na státní správu jako celek, a proto jde ostatním příkladem," uvádí se ve druhé pasáži. Herečka to doplnila dalším pobaveným smajlíkem.

V závěru svého příspěvku, který ale následně z Instagramu smazala, ještě zmínila svého hereckého kolegu Lukáše Pavláska. "Herec Lukáš Pavlásek v práci líbat ruku může, a naopak to patří k roli. Foto mého nejoblíbenějšího českého herce z nové komediální minisérie První dobrá, ve středu v premiéře na Voyu," dodala.

Stropnický v polovině března Žilkové oznámil, že se s ní chce rozvést. Napsal jí to e-mailem. Od začátku se spekulovalo o údajné Stropnického milence. Že má herec nový vztah, potvrdila v úterý i Žilková, která prozradila, že jí to manžel sám přiznal včetně toho, že jde o pracovnici ambasády.

Veronika Žilková o nevydařeném manželství:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz