Zajímavosti

Žhavé fotky Denisy Grossové: Pod upnutým topem bylo vidět všechno

Žhavé fotky Denisy Grossové: Pod upnutým topem bylo vidět všechno
Denisa Grossová | Zdroj: Profimedia

Denisa Grossová, starší dcera zesnulého bývalého premiéra Stanislava Grosse, se na sociálních sítích vůbec nedrží zpátky. Za posledních pár dní sdílela se světem hned několik odvážných fotek, a to třeba ve spodním prádle nebo v topu, který odhalil její ženské křivky víc, než byste čekali.

O Velikonocích si rodina zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrazila na výlet do Itálie. Šárka Grossová a její dvě dcery Denisa a Natálie si jej podle všeho náramně užívaly. "Veronu jsem vždycky chtěla navštívit, tak si můžu odškrtnout další položku ze seznamu vysněných destinací," napsala na svůj instagram Denisa Grossová.

Ta se ale na dovolené pořádně odvázala. Spolu se svou sestrou v Itálii nafotila totiž snímky, které ukazují nejen její ženský půvab, ale mnohem víc. U bazénu zapózovala například ve žhavě červené krajkované podprsence, a to zdaleka není vše.

Související obsah

​Jen pár dní předtím přidala totiž fotku, ze které se mnohým mužům tají dech. Na odvážných snímcích Denisa oblékla pouze tílko tělové barvy a pod ním neměla žádnou podprsenku. Odhalila tak všechny své ženské tvary.

Denisa se už dříve na instagramu věnovala tématu odvážných fotek. Svých fanoušků se ptala, jestli je podle nich nějaký rozdíl mezi fotkami ve spodním prádle a v plavkách. "I když je vidět naprosto to stejné, ve společnosti se to bere jinak," uvažovala Grossová, která si podle všeho s tím, jestli jde o plavky nebo spodní prádlo, hlavu moc neláme.

Sestry Denisa a Natálie Grossovy: Co je nového u dcer bývalého premiéra?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz