Domácí

Bagrista se naštval na majitele pozemku. Díru zahrabal a ještě ho měl zranit

Bagrista se naštval na majitele pozemku. Díru zahrabal a ještě ho měl zranit
Konflikt s bagristou v lokalitě Hradiště Zdroj: Policie ČR

Písecká policie ve čtvrtek zaznamenala neobvyklý spor. Mezitím, co muž kopal s minibagrem, přišel majitel pozemku a řekl mu, že je pomalý a není s ním spokojený. To bagristu rozzuřilo. Zahrabal, co už vykopal, a majitele pozemku měl lehce zranit.

Na Písecku řešila policie vyostřený konflikt. Poté, co majitel pozemku zkritizoval bagristu, že kope moc pomalu, došlo na velkou hádku. Slovní potyčka však rychle nabrala obrátky.

Rozčílený bagrista se lekl, že mu muž za práci nezaplatí, což vyřešil poměrně jednoduše. Díru, kterou dosud vykopal, zase zahrabal. Následně podle policistů bagrem na muže najel, ten si z tohoto sporu odnesl lehké zranění na nohou. Oba dva muži byli podle policie střízliví.

Související obsah

"Muž byl ošetřen, ale mělo by jít o lehké zranění na nohou," informovala mluvčí píseckých policistů Kamila Čuřínová Ingrišová. "Po oznámení a ošetření na místo vyjela služba kriminální policie a vyšetřování, bagristu vyslechla, vše zadokumentovala a poté kolegové dohlédli na to, aby poklidně i s tím strojem odjel," dodala. Kriminalisté celý případ vyšetřují pro podezření z trestného činu vyhrožování.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz