Zahraničí

Soudní bitva Deppa a Heardové: Alkohol, násilí, výkaly v posteli i uříznutý prst

Už přes týden probíhá bizarní soud mezi hvězdou Pirátů z Karibiku Johnnym Deppem (58) a jeho exmanželkou Amber Heardovou (35). Děsivé detaily jejich manželství zahrnují fotky podlitin a násilná videa. Amber měla při hádce Johnnymu uříznout část prstu, a dokonce dát do jeho postele výkal. Nyní soudu předložila video, kde zase opilý herec rozbíjí kuchyň.

Nejsledovanější hollywoodský soud přichází se šokujícím odhalením, Amber Heardová u soudu zveřejnila tajně natočené záběry opilého Deppa, na nichž herec ničí kuchyň. Amber ho obviňuje z agresivity.

"To, co se mi v nahrávce zdá nejzajímavější, je, že se to přede mnou snažila schovat a následně se na konci usmála," reaguje Johnny na video, které označil za ilegálně pořízené. Udivilo ho, jak se Amber na konci nahrávky jen škodolibě směje.

Související obsah

"Evidentně jsem měl špatný den. Napadl jsem jen pár skříněk, ale slečny Heardové jsem se nedotkl," doplnil herec a pousmál se nad zveličeným popisem advokáta, že si nalil půllitr plný vína.

Amber Heardová u soudu zveřejnila tajně natočený záběr údajně opilého Johnnyho:

​V dalších soudních dokumentech se objevují fotky podlitin na Johnnyho tváři, ten tvrdí, že agresorem v manželství byla naopak Amber, která měla neustálou potřebu se hádat a ubližovat mu.

"Když jsem se sehnul k jejím nohám, abych se podíval, jestli nemá zraněný prst, nakopla dveře od koupelny a praštila mě jimi do hlavy. Ano, nakopla dveře do mé hlavy. A já jsem byl úplně zmatený takovým hrozným činem," popsal herec situaci, když se bál, že si Amber přivřela prst do dveří a sehnul se, aby ji zkontroloval.

Související obsah

Během jiné hádky po herci měla Amber hodit láhev vodky a tou mu useknout část prstu, šokovaní zdravotníci ho museli najít mezi odpadky, zveřejnil Daily Mail.

V dalším případě měla Deppova hospodyně najít na jeho polovině postele výkal, který tam zanechala Amber nebo jeden z jejích přátel. "Odhrnula jsem deku a byla tam velká hromada výkalů. Byla jsem zděšená a znechucená. Bylo mi jasné, že jde o lidské výkaly," popsala uklízečka Hilda Vargasová pro Page Six a zveřejnila fotky jako důkaz.

Během soudního sporu začíná manželství hollywoodského páru znít spíše jako válka. Johnny Depp svou exmanželku žaluje o 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun) kvůli pomluvě, Amber Heardová ho následně veřejně obvinila z domácího násilí a žádá po něm 100 milionů (2,2 miliardy korun).

Podívejte se na jednu z obhajob Johnnyho Deppa:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz