Zahraničí

Hollywoodské hvězdy pohasínají. Slavní herci oznamují konec kariéry

V Hollywoodu v posledních dnech nastal soumrak hvězd. Několik slavných oznámilo, že ukončí svou kariéru. Will Smith čelí následkům jeho oscarové facky, Jim Carrey už má dost a Phila Collinse s Brucem Willisem sužují zdravotní problémy.

Svět slavných v posledních dnech zažívá nejedno překvapení. Hollywoodští herci postupně ohlašují konec své kariéry a odchody do důchodu. Will Smith nesmí 10 let na Oscary, Jim Carrey řekl, že už v herectví udělal dost, a Phil Collins s Brucem Willisem musí kariéru skončit ze zdravotních důvodů.

Herec Will Smith si svou pracovní pauzu nezvolil, začíná ho dohánět jeho chování na Oscarech. I přes to, že se za facku, kterou uštědřil kolegovi Chrisi Rockovi, omluvil, producenti již nasmlouvaných filmů se od něho začínají odvracet.

"Změna si vyžaduje čas a jsem odhodlán zapracovat na tom, abych ve svém životě už nikdy nedovolil násilí, aby přemohlo rozum," promluvil Will Smith o nedávné události. Přesto Smithovi Akademie na 10 let zakázala chodit na předávání Oscarů.

Související obsah

Londýnský zpěvák Phil Collins vzkázal fanouškům, že končí svou hudební kariéru. Po operaci krčních obratlů v roce 2009 trpí senzorickou poruchou v levé ruce a k jeho silné cukrovce se přidal i Parkinson a hluchota na levé ucho. Phil se proto musel vzdát i své vášně, hraní na bicí. Na jeho posledních koncertech ho tak s paličkami v ruce nahradí jeho dvacetiletý syn.

Další, kdo opouští hvězdnou scénu, je herec a komik Jim Carrey. Naznačil, že jeho posledním filmem bude snímek Ježek Sonic 2. "Nejspíš jdu do důchodu, ale záleží. Pokud mi andělé sešlou scénář napsaný zlatým inkoustem a bude důležitý pro lidi, můžu pokračovat, ale dám si pauzu," oznámila hvězda filmů Maska, Grinch a Truman Show v rozhovoru.

Související obsah

Se slovy, že už má dost a že už udělal dost, se tak přidává do hereckého důchodu k herci Bruci Willisovi, jehož porucha řeči už mu nedovolí v hraní pokračovat.

A ještě jedna legenda ze světa slavných končí. Sir Elton John pokračuje ve svém rozlučkovém turné, které přerušila pandemie. Tyto koncerty prý budou jeho poslední, ale dalšímu komponování hudby se nebrání.

TN.cz, Roman Filip
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz