Zahraničí

Oblíbený zpěvák má rakovinu. Lékaři mu našli dva nádory

Oblíbený zpěvák má rakovinu. Lékaři mu našli dva nádory
Otto Weiter Zdroj: Profimedia

Slovenský zpěvák čelí další ráně osudu. Před dvěma lety přišel náhle o manželku, pak upadl dvakrát do kómatu. Teď mu lékaři diagnostikovali rakovinu tlustého střeva.

S vážnými zdravotními problémy se potýká 66letý oblíbený slovenský zpěvák Otto Weiter. A není to poprvé, už v roce 2019 mu lékaři zjistili srdeční komplikace. Od té doby dvakrát upadl do kómatu a nyní mu doktoři diagnostikovali rakovinu tlustého střeva. Informoval o tom slovenský web topky.sk.

V roce 2020 Weiterovi zemřela manželka Andrea Fischer, bylo jí 47 let. Časem si našel novou přítelkyní Petru Maxin, se kterou se loni v prosinci pustili do rekonstrukce společného domu. Teď ale musí všechny plány stranou, Weiterovi lékaři odhalili rakovinu.

Související obsah

Zpěvák podstoupil už zákroky, při kterých mu lékaři odstranili dva nádory. "Nejprve bylo nutné odstranit ten větší, který se nachází níže. Bylo to velké deset a půl centimetru. Během operace jsem byl při vědomí, nádor byl odstraněn zespodu, stejně jako když vám dělají kolonoskopii," řekl Weiter pro slovenský deník Nový Čas.

Kvůli obavám z operace sepsal zpěvák závěť. Zákrok nakonec dopadl navzdory pár komplikacím dobře, zatím není nutná ani chemoterapie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz