Zajímavosti

Drsný návrat do reality. Udřená Dara Rolins si to musela konečně přiznat

Drsný návrat do reality. Udřená Dara Rolins si to musela konečně přiznat
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Z dvoutýdenní dovolené v Americe se Dara Rolins vrátila v neděli, pracovní zápřah jí už ale dává pořádně zabrat. Po dvou dnech velkého vypětí si oblíbená zpěvačka uvědomila, že být v pohotovosti nonstop by se jí nemuselo vyplatit. A tak si dopřála zasloužený odpočinek v přírodě.

Sotva přiletěla z prosluněné Floridy, hned naskočila do pracovního procesu. Šapitó showbyznysu se ale kromě záře reflektorů pojí i s tvrdou dřinou, jež může mít nepříjemné následky. Dara Rolins to naštěstí dobře ví a přes náročný program si našla čas jenom sama pro sebe.

Nahrálo jí i to, že vystupovala ve slovenských Tatrách, které jsou pro relaxování jako stvořené. "Když je cesta dlouhá, a navíc nevede jen po nudné dálnici, je potřeba vystoupit a protáhnout se. Povinný nádech tatranského vzduchu," napsala zpěvačka na instagramu.

Svým příznivcům tam vystavila několik fotek z procházky lesem. Dara se často snaží ukazovat, že je úplně normální žena, kterou sláva ve volných chvílích neovlivňuje. Učinila tak i tentokrát, na snímcích zapózovala v teplákovce a teniskách.

Související obsah

​"Tebe sledovat, to je energie!" vzkázala Daře fanynka Jarka. Našli se však i kritici jejího ležérního stylu. "Daro, ty tepláky a ta barva... Vždyť si nehraješ na tureckou nebo egyptskou Šeherezádu, ne? Potom tvoje přirozená krása jde do pozadí, protože se člověk nedívá na tebe, ale na to, co máš na sobě. Ale jinak jsi rozkošná," zkritizoval ji Martin.

Kromě zápřahu v práci se Rolins musí smířit i s tím, že teď několik dní stráví bez milovaného Pavla Nedvěda. Fotbalista totiž zase kvůli svým závazkům zůstává v italském Turíně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz