Zajímavosti

Tvrdá rána pro Daru Rolins. S tímhle jí nepomůže ani Nedvěd

Tvrdá rána pro Daru Rolins. S tímhle jí nepomůže ani Nedvěd
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Po dvou týdnech na prosluněné Floridě se tvrdě střetla s realitou. Dara Rolins se musí vypořádat s návratem do pracovního procesu a její dcera Laura zase do školních lavic. V tomhle zpěvačce nepomůže ani láskyplné pouto s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Ten je totiž v italském Turíně.

Pohádkové dva týdny za velkou louží utekly jako voda a Dara Rolins i s dcerou Laurou jsou zpátky v Česku. První dny po dovolené na americké Floridě pro ně nejspíš nebudou jednoduché.

"Naše prázdniny končí, od zítra už Lolu volá škola a mě v úterý vystoupení v Tatrách," napsala zpěvačka v neděli večer na instagramu. V Praze ji nečeká ani Nedvědova náruč, fotbalista musí být kvůli pracovním závazkům v Itálii. Dara ho tam ale cestou domů alespoň stihla navštívit.

Související obsah

"Dva týdny prázdnin jsou na její nové škole velkorysý čas volna, proto jsme mohly odletět do Ameriky a na cestě zpět se ještě zastavit u Pavla v Turíně. I vám přejeme pěkný nedělní večer a zítra už šťastný start do nového týdne," dodala Rolins.

Dara a Pavel spolu tvoří pár skoro rok. Dohromady se dali loni v létě, fanouškům ale radostnou novinu oznámili až v závěru roku. A vypadá to, že láska jim jenom kvete, i když oba musejí pendlovat mezi Prahou a Turínem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz