Zajímavosti

Dojemné přání pro Leoše Mareše. Ze slov maminky byl naměkko

Dojemné přání pro Leoše Mareše. Ze slov maminky byl naměkko
Zdroj: TN LIVE

Moderátor a influencer Leoš Mareš slaví ve středu 46. narozeniny. Jeho maminka mu k narozeninám poslala dojemné přání, o které se oblíbený moderátor podělil na sociálních sítích.

Leoš Mareš, který ve středu slaví své 46. narozeniny, se na instagramu pochlubil fotkou maminky, která ho drží v náručí, když byl tak malý, jako je dnes jeho dcera Alex. Leošova máma připojila i dojemné přání, o které se Leoš se svými fanoušky podělil.

"Leoši, krásné narozeniny. Přeji ti jen to nejlepší ve tvém ještě stále mladém životě, zdraví, štěstí a úspěch. Máš pro co žít, a tak o sebe pečuj. Jsi mé všechno. Máma," popřála mu k narozeninám. 

Související obsah

Fotka maminky, kterou připojil, je upravená z černobílé do kvality dnešních barevných fotografií. A fanoušci v komentářích byli zaskočení půvabem Leošovy maminky. "Ta je krásná, nemůžu se vynadívat. Krásné narozeniny!" píše fanynka Zuza a připojují se k ní další, podle kterých musela být Leošova maminka tehdy miss Berouna.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Leoš Mareš zažívá poslední dobou krásné období. A nyní má všechny důvody k oslavám, a to nejen svých narozenin. Před měsícem se totiž jeho manželce Monice Marešové narodila dcerka Alex.

Minulý týden ale musel pár řešit nepříjemnost, protože na školních přednáškách muž, kterého moderátor vůbec nezná, mluvil o tom, že Leoš svou dcerku nechtěl, což Mareš razantně vyvrátil.

Podívejte se na roztomilé video Leoše Mareše s jeho dcerkou Alex:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz