Zajímavosti

MasterChef Česko se vrací: Nové výzvy, skvělí porotci a hlavně hodně jídla!

MasterChef Česko se vrací: Nové výzvy, skvělí porotci a hlavně hodně jídla!
Porotci MasterChef Česko | Zdroj: TV Nova

I v letošním roce se na televizní obrazovky vrátí oblíbená kulinářská show MasterChef Česko, v níž ti nejlepší amatérští kuchaři zabojují o prestižní titul i lákavou finanční odměnu. Stejně jako v předchozích letech se diváci mohou těšit na šestnáctku talentovaných soutěžících, tři skvělé porotce a mnoho zábavných výzev i inspirativních receptů.

MasterChef Česko patří k nejoblíbenějším pořadům. Finále si v posledních dvou ročnících nenechalo ujít přes milion diváků, zvědavých na vítěze náročného kulinářského klání, které soutěžící testuje a školí v mnoha gastronomických dovednostech.

Do poroty se letos už počtvrté vrátí oblíbená trojice šéfkuchařů Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt. Ti si pro čerstvou šestnáctku soutěžících připravili mnoho nových výzev a nezapomněli pozvat ani řadu hostů z české gastronomie.

Související obsah

​​Diváci se tedy mohou těšit na vaření z neobvyklých surovin, venkovní výzvy, MasterClass se zajímavými hosty nebo testy chuti. MasterChefem se může stát pouze jeden – ten, který nejlépe obstojí ve všech zkouškách. Kdo to bude? To se diváci dozvědí ještě v letošním roce na obrazovkách TV Nova.

V minulém roce získala titul MasterChef Česko Veronika Danišová, kterou diváci znají pod přezdívkou Besky. Podařilo se jí zvítězit v čistě ženském finále, a vyhrát tak milion korun.

MasterChef změnil Besky celý život. Vysvětlila i svou přezdívku:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz