Zajímavosti

Dominika Gottová se rozplakala: Ivana mi psala ošklivé věci, nemá mě ráda

Dominika Gottová má i více než tři roky po smrti svého tatínka, legendárního zpěváka Karla Gotta, s rodinou komplikované vztahy. V pořadu Život ve hvězdách se svěřila s tím, jak to bylo mezi ní a vdovou Ivanou. Ta ji měla v SMS zprávě nařknout z nekalých úmyslů. Navíc plná emocí prozradila, jestli se s příbuznými vůbec někdy ještě usmíří.

Od smrti Karla Gotta uběhly loni na podzim už tři roky. Před čtvrt rokem se jeho dcera Dominika Gottová rozhodla uctít svého otce trochu nečekaným způsobem, nazpívala mu píseň Pro tebe spolu se zpěvákem Gabrielem Grillottim. Sama v ní dojemně recituje o svém tatínkovi, a jelikož byl Gott populární také v Německu, šušká se, že se chystá i německá verze.

Co si o skladbě Pro tebe myslí zbytek pozůstalých, není jasné. S Dominikou se totiž naposledy viděli na zpěvákově pohřbu. "Neviděli jsme se s rodinou už spoustu let. Nevypadá to, že bychom někdy znovu našli řeč," míní Dominika, kterou nejvíce mrzí, že není u toho, jak její dvě mladší sestry Charlotte a Nelly dospívají.

Související obsah

​"Se sestrami bych se moc ráda viděla, ale s paní Ivanou si nemyslím, že budeme vycházet. Znám ji, protože jsem se snažila navázat nějaký vřelý vztah, ale nebylo to opětováno," sdělila televizi Nova Gottová. S Ivanou Gottovou to prý neklapalo nikdy. Ty dvě si prý prostě nerozumí.

Dominice ale není jasné proč. "Nemám tušení, ale nefungovalo to ani za života tatínka. Ze začátku ano, když se s tatínkem seznámila, tak byla celkem milá, ale pak do mě pořád rýpala. Říkala: tohle bys měla, tohle bys neměla… Já si nenechám diktovat, co bych měla a co ne od někoho, kdo je o dva roky mladší než já," upozorňuje Dominika.

Související obsah

​Naposledy jí prý Ivana nabídla vánoční setkání před třemi lety. "Poslední kontakt s Ivanou Gottovou byl roku 2019. Kdy mi Ivana poslala SMS, že by se se mnou a se sestrou Luckou ráda viděla a předem oslavila Vánoce," vzpomíná Dominika. Nevyšlo to. Od té doby Ivana o další setkání zájem neměla, navíc prý Gottově nejstarší dceři psala ošklivé věci. Měla ji nařknout, že je vypočítavá.

"Tak jsem jí poslala textovou zprávu: ‘Všechno nejlepší k narozeninám.‘ A jestli bychom neudělaly oslavičku. Ona napsala, že to vidí jako mediální kalkul, že se s ní chci vidět jenom kvůli tomu… No takže to není moc úplně vřelé. Ublížilo mi to. Já jsem i cítila, že mě nikdy neměla ráda," říká Dominika se slzami v očích.

Na usmíření to nevypadá... "Já jsem teď momentálně spokojená, že se nestýkáme. Protože mě ty věci ranily," uzavírá Dominika.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz