Zajímavosti

Pod jednou střechou vydrželi jen pár měsíců. Gábor teď promluvil o nevěře

MMA bojovník Gábor Boráros a jeho partnerka Monika se rozešli. A to jen pár dní poté, co Monika slavnému bijci porodila holčičku. Bulvár tak teď řeší co stojí za takto nečekaným koncem a dle všeho prý nevěra. Gábor se k celé situaci exkluzivně vyjádřil.

V březnu se zdálo všechno zalité láskou. Gábora štáb pořadu Život ve hvězdách navštívil v domě jeho tehdy ještě těhotné partnerky Moniky Jákliové, kam se po návratu ze Survivoru nastěhoval. Teď to vypadá, že už si ale může svých zase sbalit. Čerstvě po narození jejich dcery Zory se totiž na instagramu objevilo nečekané Moničino vyjádření.

Podle ní ji Gábor podváděl. "Stalo se to, o čem by se mi nezdálo ani v tom nejhorším snu. Myslím si, že každá žena si zaslouží být milována zejména v období, kdy dá život děťátku. Bohužel jsou ty pomluvy pravdivé, Gábor hledal svoje štěstí někde jinde," napsala Jákliová.

Související obsah

​Monika se ze všeho se vzpamatovává a momentálně s nikým o této situaci nechce komunikovat. A jak se ke všemu staví Gábor? "Na takové  p**oviny já nereaguji. Nečtu to a je mi jedno, že to někdo napsal. Všechno je v pořádku. Není potřeba to řešit," řekl Gábor pro Nova Plus.

Už před porodem Gábor zřejmě váhal, jestli je na novou etapu vůbec připravený. "Psychická strana je těžší, je to náročné, ale já zvládnu všechno," tvrdil před měsícem zápasník. Fitness modelka zveřejnila i další reakci. Gábor prý bude dál fungovat jako otec, protože dítě podle ní potřebuje oba rodiče. 

Související obsah

​Tak uvidíme. Možná, že vztah kvůli dítěti ještě slepí. Kromě něho se chystala taky svatba. Zápasník minulý rok požádal Moniku o ruku přímo v ringu. Po devítiletém vztahu se zdálo, že vše funguje dokonale.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz