Zajímavosti

Hana Zagorová se ukázala před kamerou. Po nemoci je pohublá a zesláblá

Zpěvačka Hana Zagorová se stále zotavuje ze zdravotních problémů, které si přivodila vážným úrazem páteře. Návrat na pódia zatím neoznámila, po delší době se ale ozvala fanouškům. Potěšila je úsměvem na tváři. Na legendě české pop music jde ale znát, že je hodně zesláblá.

Pohublá a nejspíš pořád zápolící s bolestmi zad, ale s úsměvem na tváři. Hana Zagorová na kameru pozdravila fanoušky a pohled na ni dává naději, že brzy začne zase vystupovat. 

Zpěvačce udělalo radost, že se v jednom z pražských divadel připravuje muzikál, ve kterém budou znít její největší hity. "Ahoj, moc zdravím. A těším se, že znovu ožívá Biograf láska," řekla Zagorová.

"Dnes (v úterý, pozn. red.) je vlastně první velké setkání, tak bych chtěla poblahopřát celému tvůrčímu týmu hrozně krásnou práci. Aby se dařila, splnila vaše očekávání, přinesla vám hrozně moc radosti, stejně jako přinesla tenkrát mě, když jsem ty písničky natáčela. Moc vás zdravím, přeji moc štěstí a moc se těším," dodala.

Související obsah

​Zagorová si před Vánoci nalomila páteř. Ještě předtím ale několik měsíců bojovala s postcovidovým syndromem. Zdravotní potíže už jí v 75letech dávají zabrat. Na jaře už se chtěla vrátit na pódia, v březnu jí však lékaři do odvolání nařídili klid.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz