Zajímavosti

Zagorová zápolí s krutými bolestmi. Fanoušky ale nečekaně překvapila

Zagorová zápolí s krutými bolestmi. Fanoušky ale nečekaně překvapila
Zpěvačka Hana Zagorová Zdroj: Profimedia

Hana Zagorová bojuje s nepříjemnými zdravotními problémy. Kvůli nesnesitelným bolestem zad, které ji trápí od podzimního zranění páteře, musela před měsícem a půl zrušit všechny koncerty. Návrat na pódia stále neoznámila, příznivce ale překvapila fotka ze zpěvaččina soukromí.

Zagorovou sice bolesti zad v ledasčem omezují, zatnula však zuby, aby nepřipravila milovaného manžela Štefana Margitu o velikonoční svátky.

Slovenský tenorista se na instagramu pochlubil krásnou výzdobou, kterou se Zagorovou doma mají. "U nás hotovo! A jak vypadá výzdoba u vás? Pošlete fotku do zprávy. Tu nejhezčí odměníme mým novým albem Na správné cestě," napsal ke snímku.

Legendu české pop music nalomené zdraví trápí už půl roku. A předtím než si poranila páteř, bojovala několik měsíců s postcovidovým syndromem. Pětasedmdesátileté zpěvačce štěstí po této stránce zkrátka příliš nepřálo.

Na začátku března Zagorové lékaři nařídili klid. "Moji nejmilejší, bolavá záda v důsledku prasklých obratlů mě stále velmi omezují a musím bohužel respektovat doporučení lékařů a odložit návrat na pódia. S producenty jsme se dohodli na zrušení všech koncertů do doby, než se vám budu moct předvést ve formě, jak mě znáte," vzkázala tehdy.

Související obsah

Stále tak neproběhl ani koncert v pražské Lucerně, jehož datum konání se měnilo už třikrát. Původně se měl uskutečnit už 12. prosince 2020, potom se přesunul na 6. září 2021 a pak na 6. dubna letošního roku. Čtvrtý termín je zatím ve hvězdách.

Podívejte se na reportáž TV Nova o loňské hospitalizaci Zagorové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz