Zajímavosti

Lela má s Karlosem předmanželskou smlouvu. Řekla, co ji nejvíc vytáčí

Lela má s Karlosem předmanželskou smlouvu. Řekla, co ji nejvíc vytáčí
Karlos Vémola a Lela Ceterová Zdroj: Profimedia

Vztah zápasníka Karlose Vémoly a Lely Ceterové je jako na houpačce, před nedávnem ve "Vémolandu" zaznívalo slovo rozchod a pár se obviňoval z nevěry a násilí, nyní znovu plánují svatbu. Po všech eskapádách jsou ale opatrní a proti rozvodu se raději pojistili. Lela přiznala, že podepsali předmanželskou smlouvu.

Turbulentní vztah Karlose Vémoly a Lely Ceterové se blíží do další fáze a rodiče malé Lili a Rockyho se chystají na to, že si v červenci řeknou své "ano". Na "v dobrém i zlém, dokud nás smrt nerozdělí" se však nespoléhají a raději případný boj o majetek vyřešili předmanželskou smlouvou.

"My jsme měli vytvořenou předmanželskou smlouvu u právníka už loni před svatbou. Rozhodli jsme se tak oba, protože já mám svůj majetek, Karlos má svůj majetek a zdálo se mi to fér. V této době si lidé dávají často předmanželské smlouvy," svěřila se Lela slovenským novinám PLUS 7 dní.

Související obsah

Slovenská modelka se tak brání proti pomluvám, že je zlatokopka, což ji nenechává chladnou. "Umí mě to strašně rozzlobit. Kdybych jí byla, tak v životě s takovou smlouvou nesouhlasím. Já i během mateřské vydělávám, jsem stále aktivní, muž to ví," brání se dvojnásobná maminka pomluvám.

"Samozřejmě máme i společné peníze a společnou kartu. Ale jednoduše jsme se takhle rozhodli a myslím si, že je to správné," popsala Lela, že s Karlosem své peníze sdílejí, ale zároveň si každý chrání to své.

V jejich případě se nejedná o žádné drobné, ale o miliony. "Řeknu to takhle. Když jsem začínal zápasit, tak to bylo v tisících. Když jsem se trochu vypracoval, tak to bylo v desetitisících. Když jsem přišel do Čech, tak to bylo ve statisících. Dnes už se bavíme o milionech. Myslím si, že to jde přímo úměrně vzhůru a tak, jak by to mělo jít," přiznal před rokem Karlos Vémola v podcastu iSport, na kolik si jako zápasník přijde.

Unikátní pohled do soukromí Vémoly. Voyo uvádí reality show z jeho vily:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz