MMA

Chvíle hrůzy. U Vémolových byli zloději, vše vyřešila pohotová partnerka Lela

Chvíle hrůzy. U Vémolových byli zloději, vše vyřešila pohotová partnerka Lela
Karlos Vémola a Lela Ceterová Zdroj: Profimedia

Jeden z nejznámějších českých zápasníků MMA, šestatřicetiletý rodák z Olomouce Karlos Vémola, musel v sobotu řešit opravdu nepříjemnou situaci. Během galavečeru organizace Oktagon došlo ke krádeži v jeho vile. Celou situaci ale statečně vyřešila jeho partnerka Lela Ceterová.

Karlos Vémola se jako hlavní postava české scény bojových sportů představila na ostravském turnaji OKTAGON 32. Hvězdně obsazený turnaj ale někdejší zápasník UFC nedokoukal, protože došlo k vniknutí do jeho vily. V tu dobu byla doma jeho partnerka Lela Ceterová s dětmi.

"Psala mi Lela, že je někdo v baráku. Tak jsem si nejprve říkal, že třeba jen něco podezřelého zaslechla. Nicméně nepodceňoval jsem to, a řekl jí, ať zavolá sousedovi. Ale než mu napsala, tak šla po těch zvucích a zjistila, že jí někdo leze oknem do šatníku. Byla s dětmi v ložnici a zachovala se velmi statečně, vzala klíč a šatník, což je vlastně jedna místnost, zavřela. Ti frajeři se začali dobývat ze šatny do chodby, i přesto, že ji slyšeli a věděli, že zamknula. Rychle tedy volala sousedovi. Ale než soused přijel, tak to chvíli trvalo," pronesl Vémola v rozhovoru pro iSport.

Dále Vémola uvedl, že zloději byli zamknutí v místnosti další čtyři minuty než jeho vilu opustili. Podle slov šestatřicetiletého zápasníka zůstali například hodinky značky Rolex, zmizet měla jediná krabička se zlatem. "Mám v té místnosti čidla a bylo znát, že tam zůstali čtyři minuty. Ale zmizeli dříve, než dorazil soused myslivec, který je taková naše ochranka, za což jsem mu moc vděčný," dodal Vémola. 

Související obsah

​Vémolu ale ztráta věcí mrzet nejspíše nemusí, nejdůležitější je fakt, že se nic nestalo jeho partnerce ani dětem. "Přišli jediným možným přístupem, kde zrovna kamery nejsou. Mám tam jen kozy a prase, tak mě nenapadlo tam mít kameru. Teď tam už budou," zakončil jeden z nejlepších zápasníků na území České republiky.

Na stanici Voyo můžete sledovat unikátní dokument z vily právě Karlos Vémoly:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události