Zajímavosti

Drsná obvinění Johnnyho Deppa. Exmanželka tvrdí, že bral drogy a znásilnil ji lahví

Amber Heard ve čtvrtek u soudu promluvila o problematickém manželství s Johnnym Deppem, které mělo být plné násilí. Popsala údajné fyzické útoky, užívání drog, prohledávání dutin i znásilnění lahví od alkoholu. Bývalí partneři se soudí kvůli obvinění z domácího násilí.

Herečka Amber Heard svědčila již druhý den proti svému exmanželovi Johnnymu Deppovi. V slzách popisovala chvíli, jak ji Johnny měl poprvé udeřit. Řekla, že ho potom měla opustit, jenže to nedokázala.

"Věděla jsem, že mu nemůžu jen tak odpustit, protože to znamená, že se to stane znovu. Chtěla jsem mu věřit," řekla Heard a začala barvitě líčit následné sexuální útoky, fyzická napadení a užívání drog v toxickém vztahu dvou herců.

Související obsah

Johnny Depp měl herečku sexuálně napadnout poté, co ji obvinil, že mu schovala drogy. Serval z ní prý šaty, začal ji prohledávat a následně chtěl provést 'prohlídku dutin'. "Říkal mi: 'Uděláme prohlídku dutiny', a prostě do mě strčil prsty," promluvila Heard v breku o incidentu, informovala agentura AP News.

"Myslela jsem, že mě mlátí pěstí. Cítila jsem ten tlak. On byl, cítila jsem ten tlak, na mé stydké kosti. Myslela jsem si, že mě bouchá pěstí. Ale viděla jsem jeho paži. Cítila jsem, jak se posouvá a vypadalo to, jako kdyby mě bil pěstí, ale cítila jsem jen ten tlak. Bylo to jako bití, ale necítila jsem bolest. Byl tam jen ten tlak na mou stydkou kost,“ vylíčila Heard chvíli, kdy ji Johnny Depp měl znásilnit lahví od alkoholu.

Související obsah

Při dalších hádkách měl hollywoodský herec vyhrožovat Heard, že jí rozbitou lahví zjizví obličej. Pak měl exmanželku udeřit tak silně, že si myslela, že má zlomený nos.

Herečka také zavzpomínala, jak se s Johnnym poprvé potkali při natáčení filmu a zamilovali se. I když mezi sebou měli věkový rozdíl 22 let, tak od první chvíle byli propojení. Fyzické násilí mělo začít až v roce 2013 po dvou společných letech, kdy měl Johnny Amber údajně zfackovat za poznámky k jeho tetování.

"To se nestalo. Proč bych se měl tak urážet, když si někdo udělá legraci z tetování na mém těle? To obvinění mi nikdy nedávalo smysl," řekl Depp o údajném napadení. 

Manželství hollywoodského páru začíná vypadat spíše jako válka. Johnny Depp svou exmanželku žaluje o 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun) kvůli urážce na cti, Amber Heard ho následně veřejně obvinila z domácího násilí a žádá po něm 100 milionů (2,2 miliardy korun).

Johnny Depp měl s rozbitou lahví v ruce vyhrožovat Amber Heard, že jí rozřeže obličej. Podívejte se na autentickou výpověď:TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz