Zajímavosti

Dara Rolins v rukou jiného muže. Za to zpěvačku Nedvěd nepochválí

Dara Rolins v rukou jiného muže. Za to zpěvačku Nedvěd nepochválí
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

První větší zkouška jejich vztahu? Dara Rolins si užívala masáž od jiného muže, jenomže její partner Pavel Nedvěd byl o tisíc kilometrů dál v italském Turíně. Pochvalu od slavného fotbalisty zpěvačka asi nedostane.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd mají vztah z poloviny na dálku. Fotbalista žije trvale v Itálii a zpěvačka se z Prahy stěhovat nechce. Často se vzájemně navštěvují, chvílí, kdy jsou každý sám, však také není málo. 

A tak to bylo i ve čtvrtek. Rolins se na instagramu pochlubila, že si dopřála masáž v salónu svého kamaráda. "Můj den nemohl skončit lépe: masáž tváře aneb modelační lifting. Celá masáž probíhá ručně, bez použití přístrojů, jen za použití šikovných rukou mého kamaráda Jirky," napsala.

"Tuto liftingovou a nesmírně příjemnou metodu si Jirka osvojil na školení u renomovaného terapeuta. Díky této masáži jsou svaly stimulované zvenku a zevnitř, nastartuje metabolismus v pleti, regeneruje buňky, pleť je vyhlazená, pružná a zrelaxovaná," vysvětlila fanouškům.

Související obsah

Nedvěd podle všeho příliš nežárlí. Zpěvačka už ho seznámila i se svým exmanželem a otcem dcery Laury Matějem Homolou. Skákat do vzduchu radostí však s největší pravděpodobností nebude.

Dara byla v Turíně naposledy koncem dubna a nejspíš se tam brzy vrátí. "I na této adrese trávíme společný čas s mojí smečkou. A poslední dobou dost často. Těší mě, že stejně jako mě se v tomto městě líbí i Lole," vzkázala nedávno.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Podívejte se, jak Dara povzbuzovala Čechy za covidové pandemie:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz