Zahraničí

Zemřel jeden z nejpopulárnějších britských herců 70. let. Bylo mu 74

Zemřel jeden z nejpopulárnějších britských herců 70. let. Bylo mu 74
Dennis Waterman Zdroj: Profimedia

Ve věku 74 let zemřel v neděli ve Španělsku herec a zpěvák Dennis Waterman. Britská hvězda nastartovala svou dlouhou kariéru v raném věku. Za 60 let své kariéry stihl herec ztvárnit několik desítek seriálových a filmových rolí.

Britský herec a zpěvák Dennis Waterman zemřel v neděli ve španělské nemocnici ve věku 74 let. Waterman za svou 60letou kariéru ztvárnil hlavně několik výrazných rolí v seriálech. Mezi ty nejznámější patří Dalziel a Pascoe, Krůček k vraždě nebo Canterburské povídky.

Herec, který svou kariéru odstartoval už ve svých 12 letech si také zahrál v desítkách komediálních, hororových a kriminálních filmů. Jeho posledním snímkem byl bouřlivý příběh čtyř vietnamských veteránů s názvem Ještě není pozdě, který natočil v roce 2020.

Související obsah

"S hlubokým zármutkem oznamujeme, že náš milovaný Dennis zemřel velmi pokojně v nemocnici ve Španělsku. Rodina žádá, aby bylo v této velmi těžké době respektováno naše soukromí," uvedla rodina herce podle BBC.

Waterman byl čtyřikrát ženatý a má dvě děti. Kromě herecké kariéry se také úspěšně věnoval zpěvu. Na svém kontě má dokonce tři alba.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz