Zajímavosti

Vilda z Love Islandu se protančil do finále Let's Dance. Štěstí mu zase nepřálo

Dvakrát byl ve finále televizní show a pokaždé třetí místo. Vilda z Love Islandu v neděli spolu s herečkou Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou, kterou doprovázel coby profesionální tanečník, soutěžil ve finálovém dílu slovenské soutěže Let's Dance. Na výhru jejich výkon ale nestačil. Vilda se TN.cz svěřil se svými pocity.

Vilda z Love Islandu zřejmě nemá štěstěnu na své straně. Za poslední půlrok se dvakrát ocitl ve finále televizní show a ani jednou nevyhrál. Pokaždé skončil na třetím místě, které se mu možná stane osudným. Stejně jako v taneční soutěži Let's Dance se umístil na třetí příčce i ve finále reality show Love Island.

V Love Islandu tvořil Vilda pár s Nikol. S tou se ale nedlouho po skončení show rozešli, a dokázali tak divákům, že stabilitě jejich partnerského pouta vyjádřili nedůvěru svými hlasy právem. "Je to asi mnou, partnerky za to nemohou. Asi prostě přitahuju třetí místa, ale já jsem i za to třetí místo rád. Finále bylo mým cílem," řekl TN.cz Vilda Šír.

V začátcích šel na tanečních soutěžích postupně od posledních příček až k těm medailovým. "Diváci to rozhodli správně, já mám strašnou radost, bylo to skvělé a můžu jen děkovat. Jsem vděčný, že jsem před celým národem dostal možnost ukázat, co umím, a dokázat, že nejsem jen kluk z reality show," nastínil radostně Vilda. 

Související obsah

Na výjimečný taneční večer ho přijeli podpořit i kamarádi z Love Islandu. Byli tam Martin s Laurou, Gabriela s Pítrem, Mishala, dvojčata Sam a Daniel a Aicha, která se také účastnila Let's Dance, vypadla ale v dřívějších kolech. "V podstatě mě přijel podpořit celý klan Love Islandu, jsem moc rád. S Pítrem mám asi nejlepší vztah, často si voláme," doplnil Vilda.

​Finále taneční soutěže Let's Dance v neděli vysílala TV Markíza. Celkovým vítězem show se stal slovenský herec Ján Koleník s taneční partnerkou Vandou Polákovou. "Bylo to jako žít svůj sen," napsal na sociálních sítích Koleník a poděkoval všem divákům.

Druhé místo obsadil herec a model Adam Bardy s tanečnicí Dominikou Roškovou. Na Vildu Šíra coby profesionálního tanečníka a jeho partnerku herečku Zuzanu Kubovčíkovou Šebovou zbylo třetí místo. Stejně tak dopadl Vilém v reality show Love Island. 

Slzy dojetí a radosti: Taneční soutěž Let's Dance vyhrál Ján Koleník:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz