Co nás čeká

Horoskop na pátek 13. května: Vyhněte se unáhleným rozhodnutím

Horoskop na pátek 13. května: Vyhněte se unáhleným rozhodnutím
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Uran v Býku vás ve finanční sféře příliš nepodporuje, tak nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Venuše ale spouští přímo lavinu příležitostí k flirtu, nebojte se a klidně je využijte. Pobavte se.

Beran

Venuše ve vašem znamení dnes spouští skutečnou lavinu příležitostí a v žádném případě to nevypadá, že byste měli trpět citovou či sexuální nouzí. I když hvězdy přejí flirtování, dejte si pozor na milostné aféry na pracovišti. Vyhnete se tím zbytečným komplikacím.

Býk

Jste naladěni na kolektivní vlnu a vše pracovní vám náhle připadá snadnější. Je to pocitem jistoty, který ve vás probouzí sounáležitost s nadřízenými i kolegy. Spolupráce je teď pro vás daleko přínosnější než individuální práce. A také vám dělá dobře.

Blíženci

Pšenka vám pokvete, budete-li vysláni na nějakou služební cestu. I kdyby se vám nechtělo, rozhodně ji neodmítejte a nesnažte se ji přesunout na příští měsíc. Nemuselo by se vám to vyplatit, největší úspěchy na cestách hvězdy hlásí právě v těchto dnech.

Rak

Cítíte se jako na houpačce? Není divu. Někdy máte pocit, že vám nikdo nerozumí a jedno neúspěšné jednání stíhá druhé. Za chvilku vám ale všichni visí na rtech a plácají vás po ramenou. Sami se v tom nevyznáte, tak tomu nechte volný průběh.

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál a poradí, jak můžete zpracovat aktuální karmickou zátěž. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

Lev     

Díky Venuši v Beranu nepřipadá v úvahu, abyste po citové nebo sexuální stránce v těchto dnech strádali. Hvězdy prozrazují, že byste rozhodně neměli odmítat žádné pozvání za zábavou. I kdyby se vám nechtělo, nakonec budete překvapeni, jak moc se pobavíte.

Panna 

Práce a finance teď nepatří mezi vaše priority, ale s pomocí Marsu v Rybách vše zvládnete i v úsporném režimu. Pro vás, kteří hledáte zaměstnání, jsou tyto dny velice důležité. Hvězdy napovídají, že vaše schopnost sebeprezentace při pohovorech je zesílená.

Váhy  

Pohyb a kontakty, to jsou témata, která vám vylepší pracovní postup, milé Váhy. Zvláště pokud se věnujete obchodu, marketingu, publicistice nebo se chystáte na cesty, hvězdy vám přejí. Pokud jste z jiného oboru, nezapomínejte na význam komunikace.

Štír     

Nejste trochu unavení, milí Štíři? Nabíráte si toho opravdu hodně. Nejste zvyklí přijímat statusy bez ověření, ale váš perfekcionismus způsobuje, že si zbytečně přiděláváte práci s tím, s čím nemusíte. Důvěřujte více kolegům a určitě se vám uleví.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Hvězdy vám nabízejí skutečnou romantiku, tak už se jí nebraňte. Mnozí z vás se mohou seznámit s čilým a přitažlivým protějškem, kterého lze potkat zejména na místech spojených s uměním. Pokud nepatříte mezi milovníky umění, mějte oči otevřené všude.

Kozoroh         

Vzájemná komunikace mezi vámi a vaší drahou polovičkou teď trochu skřípe. Nemůžete najít shodu při plánování dovolené? Pokud na vás protějšek tlačí, vysvětlete mu, že lepší doba pro plánování dovolené nastane koncem měsíce. Najdete společnou cestu.

Vodnář          

Očekávejte neočekávané ve spojení se služební i soukromou cestou. Pokud se na cesty nechystáte, úspěch zaznamenáte při řešení úředních záležitostí a také ve věcech spojených se vzděláním a učením. Kurzy nebo školení vás posunou rychle vpřed.

Ryby  

Velký pozor na zbrklost, milé Rybky! Mohla by se vám velmi nevyplatit hlavně ve spojení s financemi. Nedělejte žádná spontánní nebo ukvapená rozhodnutí, která by mohla znamenat finanční ztrátu. Uran v Býku vás totiž ve finanční sféře příliš nepodporuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz