Zajímavosti

Ve Výměně manželek bude potřeba volat sanitku! Jak to dopadne?

Ve středeční Výměně jeden z účastníků zkolabuje! Jak to dopadne? A podaří se Heleně najít v cizí domácnosti samu sebe a získat sílu jít dál? Dokáže temperamentní Veronika pomoci rodině, která si sama neví moc rady?

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije ve vesnici Oldřichov, tedy s Helenou (41), Emilem (42), Majdou (8), Markem (15) a Petrem (21). Partneři jsou spolu čtyři roky. Kvůli neustálé rekonstrukci domu na sebe Helena s Emilem nemají vůbec čas. Helena říká, že je velmi unavená, a mrzí ji, jak jejich vztah v tuto chvíli vypadá.

Na druhé straně se diváci seznámí s Veronikou (33), Radkem (45), Emmou (8) a malým Radečkem (8 měsíců), kteří žijí v Jenišově. Veronika a Radek jsou spolu tři roky. Do Výměny manželek se přihlásili hlavně z legrace a svůj vztah popisují jako téměř ideální. Jediným malým stínem je, že Veronika musí občas zakřičet a Radek je neustále v práci.

Související obsah

​Veronika v náhradní rodině najde řadu nedostatků, které jsou však podle ní řešitelné. Hlavním problémem je podle ní to, že Helena s Emilem nemají kvůli dlouhodobé rekonstrukci bytu čas na své děti. Majda má problémy se čtením, ze kterého nosí domů pětky. Důsledný přístup Veroniky jí ovšem velmi pomůže a už za pár dní se zlepší.

Kvůli problémům s domem dokonce zkolabuje Emil a produkce Výměny manželek bude nucena zavolat sanitku. Co se stalo? Sledujte Výměnu manželek ve středu večer na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz