Zahraničí

Srbka skončila ve vazbě. Podle policie ubodala svého spícího muže

Srbka skončila ve vazbě. Podle policie ubodala svého spícího muže
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Vleklé sociální problémy v jedné srbské rodině zřejmě vyústily až v brutální vraždu. Ve čtvrti Zeleno Polje města Zrenjanin měla žena ve spánku ubodat svého manžela. V době vraždy bylo navíc v domě i jejich dítě.

Rodinná tragédie otřásla Srbskem. Policie zadržela ženu (46), kterou podezřívá z brutální vraždy jejího manžela (42). Podle policie jej měla ve spánku ubodat a následně chtěla tělo rozřezat motorovou pilou.

Podle deníku Telegraf policie ženu zadržela a dala do vazby. Tam bude čekat do doby, než si od Vrchního státního zastupitelství vyslechne obvinění.

Související obsah

Na případu je děsivý fakt, že se vražda měla odehrát v době, kdy bylo v domě nejmladší ze tří dětí, které pár vychovával. "Z prvního manželství měla tři děti. Sousedé říkají, že nejmladší dítě bylo v domě, když se to stalo," uvedl jeden ze sousedů.

Podle lidí, kteří bydleli v okolí, se měl pár vypořádávat s mnoha problémy. Údajně partneři léky zapíjeli alkoholem a neměli zaměstnání. Žít měli ze sociální podpory a pomoci Červeného kříže.

Policie tělo muže převezla k soudní pitvě a případ nadále vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz