Zahraničí

Žena napsala knihu Jak zavraždit svého manžela. Pak se k jeho vraždě přiznala

Žena napsala knihu Jak zavraždit svého manžela. Pak se k jeho vraždě přiznala
Nancy Crampton Brophy Zdroj: TV Nova

Vlastní knihu si nejspíš za příklad vzala 71letá Američanka Nancy Cramptonová Brophyová. Autorka románu s titulem Jak zavraždit svého manžela se totiž omylem přiznala k tomu, že v roce 2018 svého muže opravdu zastřelila. Ve chvíli nepozornosti popsala svůj čin spoluvězeňkyni.

Napsala knihu Jak zavraždit svého manžela a zřejmě to i udělala. Američanka Nancy Cramptonová Brophyová se po letech soudních procesů omylem přiznala. Není však jasné, jestli její doznání obstojí u soudu.

Omylem měla všechno říci své spoluvězeňkyni. Popsala jí, jak hrůzný čin spáchala, přesto zřejmě nebude moci u soudu vypovídat. Spisovatelka je od svého zatčení v roce 2018 ve vazbě v portlandském vězení se střední ostrahou.

Související obsah

​"Paní Cramptonová Brophyová roztáhla ruce jako křídla a řekla, že byla takhle daleko, když ke střelbě došlo," řekl podle webu Oregon Live vrchní zástupce okresního prokurátora Shawn Overstreet.

Spisovatelka údajně zastřelila svého manžela 2. června 2018. Zabila ho nejspíš kvůli hrozícím finančním problémům, kterým by zabránilo získání manželovy životní pojistky ve výši 1,5 milionu dolarů (přes 35,5 milionu korun). Manžela podle webu NY Post měla střelit do zad a pak vystřelit ještě jednou, když ležel na zemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz