Domácí

Útočník v Brně napadl nezletilou dívku. Lidé ji našli v bezvědomí na chodníku

Útočník v Brně napadl nezletilou dívku. Lidé ji našli v bezvědomí na chodníku
Ilustrační snímek Zdroj: TV Nova

Brněnští policisté vyšetřují případ surového napadení, při kterém měl neznámý muž zaútočit na nezletilou dívku. Podle informací policie mohl mít útok sexuální podtext. Muži zákona už nalezli svědka události. Sám se jim přihlásil.

Zatím neznámý muž v pondělí v Brně napadl nezletilou dívku, která venčila psa. Incident se stal v Juliánově parčíku ve Slatinské ulici nedaleko základní umělecké školy. Po pachateli kriminalisté stále pátrají. 

"Asi 30 minut po 14. hodině zatím neznámý muž dívku zezadu napadl a několikrát ji udeřil do obličeje. Když upadla na zem, několikrát ji kopl. Ještě předtím, než došlo k napadení, které mělo sexuální podtext, dívka stačila zavolat svému otci. Ten reagoval okamžitě. Když nemohl sám rychle na místo, alarmoval dva kamarády. Ti možná pachatele vyrušili a záhy dívku našli v parku v bezvědomí," informoval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Související obsah

Kriminalisté při vyšetřování získali kamerový záznam, na kterém je přibližně 180 centimetrů vysoký muž ve věku mezi 20 až 25 lety. Mladíka se policie snažila najít coby svědka události. Ten na výzvu zareagoval a sám se přihlásil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz