Zajímavosti

Brzobohatý poslal Kuchařové jasný vzkaz: Tohle chování je zoufalé a trapné

Brzobohatý poslal Kuchařové jasný vzkaz: Tohle chování je zoufalé a trapné
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý Zdroj: Profimedia

Pro modelku Taťánu Kuchařovou byl rozvod a zrada ze strany bývalého manžela Ondřeje Gregora Brzobohatého zdrcující. I když Táňa tvrdí, že se uzdravuje a posouvá, čas od času manželovi vzkáže pár hořkých poznámek. Ondřej už odmítl snášet urážky a Táně vrátil úder. Podle něj je trapná a zoufalá, zastal se i své nové lásky.

Přestože herec dlouhodobě volil taktiku mlčení, po posledních modelčiných slovech v médiích jeho pohár trpělivosti přetekl a rozhodl se to Táně pořádně vytmavit.

"Na rozdíl od exmanželky Taťány nevyhledávám pozornost bulváru, abych v něm následně mohl šířit lži a demagogie. Proč to Taťána dělá? Nechápu," okomentoval na instagramu naštvaný Brzobohatý.

Související obsah

"Krize, rozchod, rozvod. Vždy jde o selhání obou partnerů. Není v něm vítězů ani poražených. Hledat viníka či hrát si na oběť je stejně zoufalé a trapné jako obhajovat se před křivými obviněními. I proto jsem tak dlouho mlčel," vyslal Táně jasný vzkaz, co si o ní myslí.

Brzobohatý se navíc neváhal zastat své současné lásky Daniely Písařovicové, jejichž vztah je pro jeho bývalou manželku trnem v oku. "Platí fakta, která byla jasně řečena, tedy že od srpna minulého roku byly rozvodové papíry na stole, od září žiju sám a Daniela ani nikdo jiný toho nikdy nebyl příčinou," popsal muzikant své hroutící se manželství.

"Daniela se se mnou, tedy s rozvádějícím se a následně rozvedeným mužem, začala blíž stýkat až v průběhu tohoto roku. Kdo nám přeje štěstí, tomu děkuji," bránil Danielu před pomluvami, že jeho manželství rozvrátila.

Táňa však slova svého bývalého ustála a má na ně jasný názor. "Trvám na všem, co jsem řekla. Ondřej lže," napsala stručně na svůj instagram.

"Jak říkám, jejich karma, jejich štěstí a svědomí. Nechávám ty věci plynout, ono se třeba časem ukáže, jak to ještě všechno je. Nepřeji nic zlého, já věřím, že se nám to tam někde nahoře všem sčítá," svěřila se Táňa v pořadu Showtime, jak to vidí s budoucností vztahu Ondřeje a Daniely.

Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý se vzali v červenci 2016. Podívejte se na reportáž TV Nova: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz