Krimi

Zprávy o vraždě miminka otřásly Kroměříží. Policisté pátrají po jeho tělíčku

Otřesný čin vyšetřují kriminalisté v Kroměříži. O život tam mělo přijít novorozené dítě. Vše nasvědčuje tomu, že jej někdo zavraždil.

Kriminalisté vyšetřují případ vraždy novorozence. Ta se měla stát dnes v Kroměříži. Podle informací policie už vyšetřovatelé zadrželi podezřelé z vraždy, tělíčko novorozence ale zatím stále hledají. Podle našich zdrojů vše vyšetřují v ulici Albertova nedaleko nemocnice.

"Případ jsme kvalifikovali jako trestný čin vražda. Obětí je novorozenec a podezřelé osoby jsou omezeny na osobní svobodě," uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová, která je momentálně na místě. Vyšetřovatelé pátrají na jednom z kroměřížských sídlišť, jeden z kontejnerů zakryli plachtou a obehnali páskou.

Související obsah

"Na místě jsou stále kriminalisté, čerstvě narozené dítě i nadále hledáme. Prohledáváme okolí domu, kontejnery a kanalizaci," informovala policie na twitteru.

Případ je o to smutnější, že přímo v Kroměříži se nachází babybox, do kterého lze odložit novorozence v případě, že rodiče se o svého potomka nechtějí nebo nemohou starat.

Fotky z pátrání:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz