Krimi

Známého influencera zadržela policie. Pátrala po něm dva dny

Známého influencera zadržela policie. Pátrala po něm dva dny
Patrik Pešava Zdroj: Policie ČR

Známý český influencer Patrik Pešava, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Koleso, byl zadržen. Policie ho po dvou dnech hledání dopadla ve čtvrtek dopoledne v Benešově.

Hvězda sociálních sítí a budoucí zápasník Patrik Pešava, lépe známý pod přezdívkou Koleso, byl dva dny v hledáčku policie. Ta ho zadržela ve čtvrtek dopoledne v Benešově u Prahy.

Přesné důvody zadržení policie nesdělila. "Byl hledaný v prověřování trestné činnosti. V tuto chvíli je předčasné mluvit konkrétně, protože musí podat vysvětlení. Podle výsledku jeho podaného vysvětlení se to bude ve fázi prověřování vyvíjet," řekla pro redakci TN.cz policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Související obsah

​Koleso byl na sociálních sítích známý hlavně díky své tvorbě na TikToku, kde ho sleduje téměř 150 tisíc lidí. V červnu se měl zúčastnit polštářové bitvy pod hlavičkou Clash of the Stars. Organizace už podruhé pořádá večer, během kterého se spolu v kleci utká řada influencerů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz